GORZÓW. Przestrzeń spotkania i rekreacji już gotowa

20 września 2018 Autor: red
Fot. UM Chełmek

Fot. UM Chełmek

Dziś nastąpi oficjalne otwarcie "Przestrzeni spotkania i rekreacji". Składa się na nią m.in. plac zabaw, bieżnia i kort tenisowy. Inwestycja kosztowała blisko 1,5 mln zł, a unijne dofinansowanie sięgnęło prawie 1,1 mln zł.


Zrekultywowano także nawierzchnię istniejącego boiska do piłki nożnej, które zyskało piłkochwyty. Ponadto powstała wewnętrzna infrastruktura komunikacyjna oraz oświetlenie terenu.


Dzięki tej inwestycji sołectwo zyskało nowe oblicze oraz miejsce spotkań, realizacji festynów oraz innych imprez o charakterze integracyjnym.


- Wychodząc naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych ruchowo, przygotowanie terenu zostało tak zaplanowane, aby umożliwić im nieograniczony dostęp do wszystkich obiektów powstałych w ramach projektu - informuje chełmecki magistrat.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy