GRABOSZYCE. Dachował mercedes z pięcioma osobami. Za kierownicą 19-latek

04 maja 2020 Autor: red
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W nocy z soboty na niedzielę na ulicy Wadowickiej w Graboszycach doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż 19-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, kierując osobowym mercedesem na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni, a następnie dachował. W samochodzie znajdowało się pięć osób.

-W wyniku wypadku obrażeń ciała w postaci złamania miednicy oraz ogólnych potłuczeń doznał 19-letni pasażer, natomiast pozostała trójka pasażerów oraz kierowca doznali jedynie potłuczeń – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnią policjanci z oświęcimskiej drogówki.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy