GRABOSZYCE. Młody kierowca osobówki potrącił śmiertelnie rowerzystę

18 sierpnia 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Wczoraj, tuż po godzinie 21 na DK 28 doszło do tragedii. Jak wstępnie ustalili policjanci, 19-letni obywatel Słowacji, kierując peugeotem 407, potrącił jadącego na nieoświetlonym rowerze 46-letniego mieszkańca Gminy Zator.

- W trakcie prowadzonego postępowania policjanci i prokurator ustalą dokładne okoliczności tej tragedii drogowej - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
, 18.08.2018 15:25
19-letni kierowca