GRABOSZYCE. Niepełnosprawność nie dyskwalifikuje

09 czerwca 2016 Autor: sza

Na terenie ośrodka rekreacyjnego „Karpik” w Graboszycach (gm. Zator) wyznaczono metę Małopolskiego Rajdu Osób Niepełnosprawnych SZANSA 2016. Uczestnicy rywalizowali w różnorodnych konkurencjach sportowych.

Fot. zbiory stowarzyszenia

Fot. zbiory stowarzyszenia

Celem rajdu było krzewienie kultury fizycznej i promocja sportu osób niepełnosprawnych wśród mieszkańców naszego województwa. Dzięki zaangażowaniu pracowników ośrodka w Graboszycach, wolontariuszy oraz pracowników Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” w Wadowicach, piękne popołudnie 3 czerwca minęło w radosnej i wyjątkowej atmosferze.

 

- Dzień ten był dla osób niepełnosprawnych oraz ich rodzin okazją do miłego spotkania w szerszym gronie, a dla młodszych uczestników, także do wspólnej zabawy i świętowania Dnia Dziecka - dzieli się wrażeniami Marzena Pawińska ze Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” w Wadowicach.

 

Atrakcjami, na jakie mogły liczyć wszystkie dzieci były między innymi: różnorodne konkurencje sportowe dla starszych i młodszych, puszczanie gigantycznych baniek mydlanych, malowanie twarzy i wiele innych.

 

Na wszystkich uczestników czekały lody, ciasto i napoje oraz pyszne kiełbaski. Każdy uczestnik imprezy otrzymał słodką paczkę z nagrodami.

 

– Organizacja rajdu nie byłaby możliwa bez wsparcia Województwa Małopolskiego, Gminy Wadowice oraz Gminy Andrychów. Dzięki wsparciu samorządowemu oraz wielu osobom dobrego serca, Stowarzyszenie „Dać Szansę” jest w stanie pomagać osobom niepełnosprawnym w ich trudnej rzeczywistości – podkreśla Marzena Pawińska.

 

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy