GRABOSZYCE. Przywiązał psa do drzewa. Szczeniaka uratował wędkarz

10 maja 2016 Autor: sz

Nieznany sprawca przywiązał i pozostawił psa przywiązanego do drzewa. Szczeniaka uratował 50-letni wędkarz, który usłyszał z pobliskich zarośli ciche skomlenie psa. Sprawcy za karygodne zachowanie grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech.

Dwumiesięczna suczka uratowana przez wędkarza. Fot. nadesłane

Dwumiesięczna suczka uratowana przez wędkarza. Fot. nadesłane

W sobotę w godzinach popołudniowych w pobliżu tzw. „stawu strażackiego” w Graboszycach 50-letni wędkarz z Przybradza usłyszał z pobliskich zarośli ciche skomlenie psa. Mężczyzna natychmiast udał się w kierunku, z którego dochodził odgłos. Wędkarz zobaczył dwumiesięczną suczkę rasy mieszanej, która była przywiązana za szyję do drzewa.

Szczeniak był zaniedbany i wycieńczony. W sierści miał kleszcze. 50-letni wędkarz nakarmił i napoił psa, powyjmował także kleszcze. Pies został przekazany pod opiekę pracowników cieszyńskiego schroniska.

Zatorscy policjanci aktualnie poszukują sprawcy, który w tak bestialski sposób postąpił z czworonogiem. Funkcjonariusze apelują też do osób, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu personaliów sprawcy o przekazywanie ich policjantom z Komisariatu Policji w Zatorze pod numer telefonu 33 84 10 997.

Sprawcy tego karygodnego czynu grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy