GRABOSZYCE. Zatorski Karp na Świątecznym Stole już w najbliższą sobotę

11 grudnia 2019 Autor: zyg
GRABOSZYCE. Zatorski Karp na Świątecznym Stole już w najbliższą sobotę

W sobotę 14 grudnia w Ośrodku Rekreacyjno – Wypoczynkowym „Karpik” w Graboszycach tradycyjnie odbędzie się Powiatowy Przegląd Stołów Wigilijnych.

Podczas świątecznego spotkania o oprawę muzyczną zadba zespół DIP Acustic Trio. Przysmaki świąteczne zaprezentują Koła Gospodyń Wiejskich z Powiatu Oświęcimskiego, a Wielozawodowy Zespół Szkół z Gminy Zator przygotuje degustację przysmaków z Doliny Karpia.

W trakcie wydarzenia będzie można nabyć ręcznie robione ozdoby bożonarodzeniowe. Dla dzieci przygotowano warsztaty rękodzielnicze „Świąteczne gwiazdki”

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16.00.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy