GROJEC. 26-latek jechał za szybko. Miał podwójny zakaz prowadzenia pojazdów

04 lipca 2019 Autor: sz
fot. sz

fot. sz

Policjanci z oświęcimskiej drogówki w nocy z wtorku na środę kontrolowali prędkość pojazdów na ulicy Beskidzkiej w Grojcu. Laserowy miernik prędkości wskazał, że jeden z samochodów jedzie z prędkością 77km/h gdzie dozwolona wynosiła 50km/h. Policjanci zatrzymali chryslera, którego kierujący popełnił wykroczenie.

- Podczas czynności okazało się, że kierujący samochodem 26 letni mieszkaniec Kęt popełnił nie tylko wykroczenie lecz dopuścił się także przestępstwa drogowego. Z policyjnej bazy danych wynikało, że posiada on dwa zakazy kierowania obowiązujące do 2020 roku, orzeczone przez oświęcimski i żywiecki sąd karny za jazdę w stanie nietrzeźwości – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
inz.mamoń, 04.07.2019 16:48
jak w dawnych czasach-odrąbać ręce