GROJEC. 29-letni motocyklista trafił do szpitala

31 lipca 2016 Autor: sz

Na łuku drogi, podczas mijania zderzył się motocyklista z samochodem osobowym. Z urazem ręki, nogi oraz ogólnymi potłuczeniami do szpitala został przewieziony 29-letni kierowca jednośladu.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Do wypadku doszło w sobotnie popołudnie na ul. Aleja Kasztanowa w Grojcu.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż podczas mijania, na łuku jezdni zderzyli się 29-letni oświęcimianin, który jechał motocyklem marki honda i 40-letnia mieszkanka Gminy Oświęcim, która kierowała fordem – informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Do szpitala trafił motocyklista. 29-letni mieszkaniec Oświęcimia doznał urazu lewej ręki i nogi oraz ogólnych potłuczeń.

Oświęcimscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ustalą dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
bercik, 01.08.2016 09:41
KIEROWCY SAMOCHODÓW NIE ŚCINAJCIE ZAKRĘTÓW !!!
Andrzej, 31.07.2016 11:02
motocyklisto ZWOLNIJ samochody są wszędzie.