GROJEC. Była poszukiwana listem gończym. Spędzi za kratkami 2 lata

26 sierpnia 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W minionym tygodniu policjanci zajmujący się poszukiwaniami osób, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości jechali trasą Oświęcim – Kęty. Na trasie zauważyli opla w którym na miejscu pasażera siedziała kobieta przypominającą 26-latkę, która była poszukiwana od 2 lat przez prokuraturę i sąd listem gończym za oszustwa.

-Kryminalni natychmiast zawrócili i włączając sygnały uprzywilejowania dali kierującemu sygnał do zatrzymania się. Kiedy pojazd zjechał na pobocze przystąpili do kontroli. Po sprawdzeniu danych osobowych policjanci potwierdzili swoje spostrzeżenia i zatrzymali 26-latkę – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, Małgorzata Jurecka.

Kobieta została przewieziona do oświęcimskiej komendy, a następnie do jednego z aresztów śledczych. Tam spędzi następne 24 miesiące.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy