GROJEC. Koszmarny upadek podczas remontu

01 września 2013 Autor: plin

W Grojcu doszło w sobotę do nieszczęśliwego wypadku. Pracownik firmy budowlanej spadł z wysokości ok. 2 metrów. Nieprzytomnego mężczyznę przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Krakowie.

GROJEC. Koszmarny upadek podczas remontu

W ostatni dzień sierpnia, ok. godz. 16, w Grojcu podczas prac remontowych w budynku doszło do nieszczęśliwego wypadku. - Jak wstępnie ustalili policjanci, 56-letni pracownik firmy budowlanej upadł z wysokości około 2 metrów na podłogę. Nieprzytomny mężczyzna został przetransportowany helikopterem do jednego z krakowskich szpitali. Policjanci przeprowadzili na miejscu oględziny. Zabezpieczyli m.in. złamaną drabinę - informuje st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. 

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
ofiara , 04.09.2013 20:34
MA 11 LAT DO EMERYTURY. Jak chodzić po rusztowaniach mając 67 lat i brak ubezpieczenia bo drogie te ZUSY ...... Z POLSKI ZOSTAŁA JUŻ TYLKO NAZWA... Tutaj obywatel jest nikim. NIEWOLNIKIEM DO ŚMIERCI
Marek, 03.09.2013 16:42
Znając życie na tej jak i 90% innych pracach budowlanych nie ma takiego pojęcia, jak przepisy BHP. Znam to z autopsji - cięzki wypadek u Pana BHP-owca na jego budowie:)
tosiu, 02.09.2013 22:04
Ciekawe ile mial wlane i gdzie byl kask ;d ?

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamęMiejsce na reklamę www.optifloor.pl Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74