GROJEC. Mały karambol na Beskidzkiej

11 kwietnia 2018 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

We wtorek na ulicy Beskidzkiej w Grojcu doszło do małego karambolu. Około godziny 20.40 na drodze wojewódzkiej nr 948 zderzyły się trzy samochody osobowe.

Kierujący oplem agila, nie zachował bezpiecznej odległości przed jadącą przed nim skodą i w momencie, gdy kierujący skodą zahamował, najechał na tył pojazdu. Skoda w skutek popchnięcia przez skodę uderzyła w poprzedzający samochód marki alfa romeo. Pojazdy jechały w kierunku Kęt.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. A kierujący oplem został ukarany mandatem i otrzymał punkty karne.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy