GROJEC-OŚWIĘCIM. Po wypadku karetki. Czy są powody do niepokoju?

07 lipca 2018 Autor: red
Fot. ARC

Fot. ARC

Wypadek karetki na ul. Beskidzkiej w Grojcu w czwartkowy wieczór wywołał reakcje naszych internautów. Pytają, czy w związku z uziemieniem ambulansu, mieszkańcy powiatu mogą czuć się bezpiecznie w razie niespodziewanych problemów zdrowotnych wymagających przyjazdu karetki. Co na to dyrekcja oświęcimskiego szpitala?

- W dniu dzisiejszym został uruchomiony pojazdy zastępczy. Na dzień dzisiejszy tabor jest zabezpieczony w pełnym składzie. Wstępna decyzja Dyrekcji ZOZ w Oświęcimiu dotyczy zakupu nowej karetki - poinformowała wczoraj Anna Gil-Borowiecka, zastępca Dyrektora ds. Organizacyjno-Administracyjnych Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Pacjentka, 09.07.2018 13:55
Są!
Odmowa karetki do złamanej nogi, odmowa karetki dla pani po operacji z powiklaniami....po czym na sor wjeżdża pijak i ucieka po 5minutach obelg rzucanych w personel!

Do personelu nic nie mam, Świetny!!!!podkreślam


Sama działalność pod pijaczyny...Trzeba zmienić prawo