GROJEC. Pędził jak szalony. Stracił prawo jazdy na trzy miesiące

17 września 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Przekroczył dozwoloną prędkość o 71 km/h. Jak szybko jechał, tak szybko stracił prawo jazdy. Policjanci z drogówki zatrzymali 22-letniego pirata drogowego.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 22 na ulicy Beskidzkiej. Policjanci zatrzymali do kontroli audi A4, którego kierowca jechał z prędkością 121 km/h, przy dozwolonej 50 km/h. Jak się okazało, za kierownicą pojazdu siedział 22-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego.

- W związku z przekroczeniem prędkości o 71 km/h policjanci ukarali mężczyznę mandatem, punktami karnymi i zatrzymali jego prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać dopiero za trzy miesiące - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy