GROJEC. Pijany kierowca potrącił samochodem 12-letnią dziewczynkę na hulajnodze

11 kwietnia 2019 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

W czwartek około godziny 16.40 na ulicy Głównej w Grojcu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy.

Kierujący volkswagenem polo 63-letni mieszkaniec Grojca na łuku jezdni stracił panowanie nad swoim pojazdem i wjechał na chodnik uderzając w 12-letnią dziewczynkę, która jechała na hulajnodze.

Badanie alkomatem wykazało, iż mężczyzna ma 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Małoletnia z ogólnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustalą policjanci z oświęcimskiej drogówki.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Stefan w 760i, 14.04.2019 10:07
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy --> wiedzę czerpię z pierwszej ręki, tj. od wyłapujących oraz leczących. Na wsiach jest swego rodzaju przyzwolenie. Nie mówię, że w mieście czy innych grupach zawodowych jest świetnie i pięknie, ale statystycznie w naszym regionie wygląda to niestety jak napisałem niżej.
ami, 12.04.2019 17:13
Ludzie nigdy nie wsiadajcie po alkoholu! Biedna dziewczynka musi się teraz leczyć. Przymusowe prace społeczne w szpitalach i hospicjach przy sortowaniu śmieci może coś nauczy pijanych kierowców. 2,7 promila to nie 0,5 promila tylko poważnie pijany człowiek, który pewnie ledwo stał na nogach albo pił od paru dni :( Poza tym wiek już słuszny i dalej facet nieodpowiedzialny :( XXI wiek a rodem jak ze średniowiecza.
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 12.04.2019 11:51
Stefan. Ale babce, matce i córce to jak najbardziej? Co jest takiego akurat na wsiach, że nagminnie jeździ się tam pod wpływem? I czy szczególnie dotyczy to środowiska gó
iczego?
Stefan w 760i, 12.04.2019 10:22
Ludzie, nie pozwalajcie: dziadkowi, tacie, synowi siadać za kierownicą, jak są pijani. To że 150 razy do tej pory "nic się nie stało" nie znaczy że za 151szym kogoś nie zabiją. Nagminne jest na wsiach jeżdżenie na gazie, szczególnie w środowiskach "gó
iczych". Pozwoliłeś komuś jechać - jesteś współodpowiedzialny tragedii.
LL, 12.04.2019 09:25
Tak masz rację we wszystkim co napisałeś, a ja dodam, że "to pijane obleśne zwierzę" puścili do domu i znów po pijaku będzie jeździł samochodem, bo tak jest już od paru lat na tej ulicy. ZMOWA MILCZENIA WIEŚNIAKÓW DZIAŁA.
PIJANI KIEROWCY TO MORDERCY !!!, 11.04.2019 22:28
Nie użyję słowa redaktorze bo klawiatura się sprzeciwia.Jak można spartaczyć od tytułu tak poważnego newsa. Nic o tym, że to, to pijane obleśne bydle, wjechało na chodnik tylko o hulajnodze. A CO MA DO TEGO HULAJNOGA ? Przecież ta dziewczynka miała tam prawo być. A bydle, cielsko pijane, miało być zamknięte w chlewie.
AJ, 11.04.2019 20:38
Brak słów!!!