GROJEC. Śmiertelny wypadek na Głównej. Zginęła 52-letnia kobieta - AKTUALIZACJA

31 marca 2017 Autor: sz

Kobieta w wieku 52 lat zginęła w nocy w wypadku samochodowy. Na ulicy Głównej doszło do zderzenia czołowego fiata z mercedesem.

fot. PSP Oświęcim

fot. PSP Oświęcim

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 23.30 na ulicy Głównej w Grojcu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż mercedes, którym kierował 19-letni oświęcimianin zderzył się czołowo z fiatem seicento, które prowadziła 52-letnia mieszkanka Łaz.

Kierującą fiatem kobietę w stanie nieprzytomności z samochodu musieli wyciągać strażacy. Mimo długiej akcji ratującej życie kobieta zmarła.

Na miejscu obecne były dwa zastępy z Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu oraz jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Grojcu.

Szczegóły tego zdarzenia ustalają policjanci z oświęcimskiej drogówki pod nadzorem prokuratora.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
gość, 04.04.2017 08:39
Do Grojczanki , WSTYD ,HALINKA NIE ZYJE , a ty piszesz bzdury !!!!!!!!!!!!!!!
roza, 31.03.2017 21:37
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.
Grojczanka, 31.03.2017 18:28
Miała ta Pani zapięte pasy czy nie? Bo stan samochodu nie wskazuje na to by miała zginąć.