GROJEC. Wypadek karetki na ul. Beskidzkiej. W szpitalu załoga pogotowia i kierowca osobówki

06 lipca 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Kierujący oplem combo 35-letni mieszkaniec Tychów podczas skrętu w lewo zderzył się z jadącą na sygnałach uprzywilejowania karetką oświęcimskiego Pogotowia Ratunkowego, której kierowca wyprzedzał ciąg pojazdów.


Do zdarzenia doszło wczoraj o godz 19.50.


- W wyniku zderzenia karetka przewróciła się na bok. Do szpitala na badania została przewieziona trzyosobowa załoga Pogotowia Ratunkowego oraz kierowca opla, który doznał obrażeń wewnętrznych - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, dodając że w trakcie dalszego postępowania policjanci wyjaśnią dokładne okoliczności tego wypadku..

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
XXX, 06.07.2018 21:42
Korytarz życia !!!Kierowca skrecający w lewo ,popełnił wykroczenie .Nie slyszał sygnałów dzwiękowych ?!!No cóż to tak jak z Beatą SZ!!!
jak wymuszają tak widać na kamerze pod kościołem miasto, na czołowe na kierowce z Tychów, który sie miał wbić w zakrystie chyba.., 06.07.2018 14:01
był już słynny wypadek drandruszki
Mirek, 06.07.2018 13:40
Ciekawe czyja wina ?