GROJEC. Wypadek z udziałem dwóch osobówek. Droga zablokowana. AKTUALIZACJA

05 grudnia 2018 Autor: Red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Kilka minut po godz. 13 na ul. Beskidzkiej, w rejonie Góry Grojeckiej, zdarzył się wypadek z udziałem 2 samochodów osobowych.

- Na miejscu pracują 2 PSP, 1 OSP Grojec, ZRM i Policja. Trwa ewakuacja poszkodowanych, droga zablokowana - powiedział nam Zbigniew Jekielek z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

AKTUALIZACJA

Jak wstępnie ustalili policjanci do zderzenia dwóch pojazdów doszło w chwili, gdy 27-letni mieszkaniec Gminy Oświęcim, kierując samochodem marki BMW wyprzedzał dwa inne pojazdy, w tym samochód marki Skoda, którym kierował 48-letni mieszkaniec powiatu bielskiego, a który również miał wykonywać manewr wyprzedzania.

W wyniku zderzenia oba pojazdy znalazły się poza jezdnią. Do szpitala na badania zostali przewiezieni obaj kierowcy.

Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia zostaną ustalone w trakcie postępowania.

W miejscu zdarzenia nadal obowiązuje ruch wahadłowy (Informacja z godz. 15.30).



Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Obywatel, 06.12.2018 09:05
Co że bmw? wina bezpiecznego kierowcy skody, [ciach!] 100%
kura, 06.12.2018 07:37
To gościu z kura na masce jest winny a nie BMW wystarczy umieć czytać ze zrozumieniem ps ja nie mam BMW :)
Rrrr, 06.12.2018 01:38
Typowy burak z BMW..
Bmw, 05.12.2018 18:53
B-M-W czyt. Bardzo mało wyobraźni...