GROJEC. Za zdrowie Pań, za zdrowie…

12 marca 2019 Autor: sz
fot. Gmina Oświęcim / Lech Chodacki

fot. Gmina Oświęcim / Lech Chodacki

W sobotę 9 marca panie z grojeckiego Stowarzyszenia Górników, Emerytów i Rencistów Górniczych oraz Innych Branż Zawodowych świętowały w Domu Ludowy w Grojcu Dzień Kobiet.

Podczas części oficjalnej prezes Albin Kojm złożył życzenia koleżankom i stwierdził, że Stowarzyszenie bez ich aktywności i energii byłyby kulawe, ponieważ stanowią ona aż połowę członków organizacji.

Mirosław Smolarek, wójt Gminy Oświęcim składając życzenia, zwrócił uwagę na to, że kobiety są dla brzydszej połowy świata wzorem siły i determinacji w dążeniu do celu.

Po części oficjalnej wspólnie odśpiewano „Sto lat” i wzniesiono toast. W tym dniu poczęstunek serwowali panowie ze Stowarzyszenia. Nie zabrakło również kwiatów oraz słodyczy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy