HALOWY FUTBOL. Komplet biało-niebieskich zwycięstw

22 lutego 2018 Autor: png
Trampkarze Unii wygrali halowy turniej o "Puchar Przewodniczącego ZZ Kadra Brzeszcze". Fot. mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl

Trampkarze Unii wygrali halowy turniej o "Puchar Przewodniczącego ZZ Kadra Brzeszcze". Fot. mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl

Komplet, czyli pięć zwycięstw odnieśli młodzi piłkarze oświęcimskiej Unii w halowym turnieju o "Puchar Przewodniczącego ZZ Kadra Brzeszcze". W zawodach rywalizowały zespoły trampkarzy z Jawiszowic, Wilczkowic, Dankowic, Pszczyny, Brzeszcz i Oświęcimia.

Grano systemem każdy z każdym, a podopieczni trenera Barciaka nie mieli sobie równych. Na inaugurację unici rozgromili Pasjonata Dankowice aż 7:1. Później nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem Iskry Pszczyna i gospodarzy - brzeszczańskiego Górnika. Oba spotkania zakończyły się wygranymi Unii w stosunku 5:0.

Pięczęć nad triumfem w całej imprezie, oświęcimianie postawili ogrywając LKS Jawiszowice 4:0 i LKS Wilczkowice 3:1. Drugie miejsce w turnieju przypadło Iskrze. Drużyna z Pszczyny uzbierała tyle samo punktów (9 pkt), ile Pasjonat Dankowice i LKS Wilczkowice, ale okazała się lepsza w bezpośredniej konfrontacji. Na pozostałych pozycjach sklasyfikowano odpowiednio Górnika Brzeszcze i LKS Jawiszowice.

MVP halowego turnieju trampkarzy o "Puchar Przewodniczącego ZZ Kadra Brzeszcze" zgodnie wybrano zawodnika Unii Oświęcim - Gabriela Kirejczyka. Z kolei królem strzelców został jego klubowy kolega - Miłosz Kaczmarczyk.

Trampkarze Unii Oświęcim wystąpili w składzie: Henryk Burda, Klaudiusz Dudko, Jakub Jakubiec, Kacper Jarnot, Miłosz Kaczmarczyk, Marcin Kateusz, Gabriel Kirejczyk, Igor Rybak.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy