HALOWY FUTBOL. Piłkarski grudzień w nowej hali

13 grudnia 2018 Autor: png
HALOWY FUTBOL. Piłkarski grudzień w nowej hali
Kto myśli, że w zimie nie gra się w piłkę nożną bardzo się myli! Przekonuje o tym dobitnie ostatnia inicjatywa Akademii Piłkarskiej oświęcimskiej Unii oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jedno jest pewne. W grudniu młodzi piłkarze nie narzekali na nudę...

Pod hasłem "Piłkarski Mikołaj" przez dwa grudniowe weekendy zostały rozegrane futbolowe turnieje. Areną zmagań była nowo otwarta hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 8 w Oświęcimiu.

W kategoriach wiekowych od lat 12 do 8 odbyło się w sumie osiem turniejów z udziałem 48. drużyn z Małopolski i Śląska. Ponad 500. piłkarzy sprawdziło swoje umiejętności na tle rówieśników. Młodzi zawodnicy z pełnym zaangażowaniem walczyli o piłkę i za wszelką cenę chcieli ją skierować do bramki przeciwnika.

W trakcie rywalizacji nie brakowało wielkich piłkarskich emocji, łez szczęścia i smutku, smaku zwycięstw, ale też porażek.

- To swoiste kształtowanie charakteru przez sport. Każdy uczestnik otrzymał paczkę od świętego Mikołaja i pamiątkowy medal. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację imprez - informują organizatorzy z Akademii Piłkarskiej Unii oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
kibic, 14.12.2018 09:39
Kiedy w końcu na hali pojawią się linie i zobaczymy na niej koszykarzy i siatkarki ?