HALOWY FUTBOL. Piłkarskie ferie w Osieku

03 lutego 2014 Autor: (SLR)

Dziś w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Osieku rozegrane zostaną pierwsze mecze Zimowej Ligi Piłkarskiej. Faza eliminacyjna potrwa do 7 lutego, a dwa dni później zaplanowano finały. To już siódma edycja tych rozgrywek organizowana przez osieckie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych.

Dziś w Osieku startuje zimowa liga. Fot. zbiory organizatora

Dziś w Osieku startuje zimowa liga. Fot. zbiory organizatora

W zawodach weźmie udział ok. dwustu dzieci z całego powiatu oświęcimskiego. Do rozgrywek zgłosiło się w sumie 29 „dzikich drużyn”. Organizatorzy podzielili poszczególne zespoły na cztery kategorie. Pierwsza to grupa starsza chłopców (rocznik 1998 i młodsi), kolejna to chłopcy młodsi (2001). Trzecią tworzą dziewczęta (2001 i młodsze), a czwartą stanowią najmłodsi i będzie to grupa mieszana (2004 i młodsi).

W poprzedniej edycji zimowej ligi w Osieku ze zwycięstwa cieszyły się drużyny Atomówek (dziewczęta), FC Osieka Dolnego (chłopcy młodsi) i Biznesmenów (chłopcy starsi).

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
frugo, 04.02.2014 05:32
Świetny tu
iej. Gratuluję.
Kiboolec :), 03.02.2014 21:08
Dokładnie zgadzam sie z kolega trzymamy kciuki !
kibic, 03.02.2014 17:29
Trzymamy kciuki za chłopców z klasy III z Głębowic. Dacie radę..