HALOWY FUTBOL. Unia najlepsza w grupie orlików

06 lutego 2018 Autor: png
Orlicy Unii Oświęcim zwyciężyli w turnieju w hali "Chemika". Fot. mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl

Orlicy Unii Oświęcim zwyciężyli w turnieju w hali "Chemika". Fot. mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl

Oświęcimska Unia zajęła pierwsze miejsce w turnieju halowym z udziałem orlików. W zawodach 11-latków wystartowało pięć zespołów. W gościnnych progach hali sportowej popularnego "Chemika" emocji nie brakowało.

Grano systemem każdy z każdym. W pierwszym spotkaniu biało-niebiescy pokonali wysoko MKS Trzebinię 5:0. Później w równie efektownych rozmiarach rozgromili kęcki Hejnał (5:1). W pokonanym polu pozostawili także Orbitę Bukowno (4:2), a jedyne punkty stracili w pojedynku KS Mydlice Dąbrowa Górnicza (1:1).

To pozwoliło oświęcimianom na zajęcie pierwszej pozycji. Orlicy Unii wyprzedzili Orbitę Bukowno, KS Mydlice Dąbrowa Górnicza, MKS Trzebinię i kęcki Hejnał. Miano MVP w zespole biało-niebieskich otrzymał Kacper Tobiczyk, ale brawa należą się wszystkim zawodnikom drużyny z ulicy Legionów.

Młodzi oświęcimianie wystąpili w składzie: Aleksander Gabryś, Patryk Łączny, Oliwier Kowalski, Wojciech Piwowarski, Piotr Poleński, Oskar Rączka, Oliwier Tlałka, Kacper Tobiczyk, Igor Zieliński.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy