HALOWY FUTBOL. Unici w doborowym towarzystwie

08 lutego 2018 Autor: png
Podopieczni Marcina Barciaka zajęli wysokie miejsce w prestiżowym turnieju halowym w Staniątkach. Fot. mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl

Podopieczni Marcina Barciaka zajęli wysokie miejsce w prestiżowym turnieju halowym w Staniątkach. Fot. mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl

Z bardzo dobrej strony podczas halowego turnieju w Staniątkach zaprezentowali się orlicy Unii. Podopieczni Marcina Barciaka wzięli udział w prestiżowych zawodach 11-latków. Do rywalizacji przystąpiły m.in tak renomowane firmy jak krakowska Wisła, Korona Kielce, Sandecja Nowy Sącz, Cracovia, czy stołeczna Polonia.

Dwudniowe zawody zorganizowała Szkoła Futbolu Staniątki. 32. zespoły rywalizowały w czterech halach sportowych. Oświęcimianie mieli spore problemy kadrowe, spowodowane istną plagą chorób, ale pokazali kawał dobrego futbolu. W efekcie w tak elitarnym gronie uplasowali się w górnej połowie stawki na czternastej pozycji.

W fazie grupowej biało-niebiescy pokonali wysoko wadowickiego Karola 9:2, zremisowali z Ajaksem Częstochowa 1:1 i ulegli Igloopolowi Dębica 3:7. W efekcie trafili do tzw. Ligi Europejskiej. W rywalizacji o miejsca IX-XVI zwyciężyli Szkołę Futbolu Staniątki 3:0, podzielili się punktami z Orlikami z Myślenic (1:1) i na koniec przegrali z Rekordem Bielsko-Biała 0:2. Cały turniej zakończył się zwycięstwem młodych piłkarzy Polonii Warszawa.

Orlicy Unii Oświęcim wystąpili w składzie: Aleksander Gabryś, Franciszek Budzowski, Piotr Bułaś, Olivier Kowalski, Wiktor Kubica, Patryk Łączny, Kacper Tobiczyk, Bartosz Wanat, Igor Zieliński. Trener: Marcin Barciak.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy