HARMĘŻE - WOLA. "Bronisław" gotowy po remoncie. Przejedzie po nim "Siedemnastka"

28 lutego 2018 Autor: red
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Dobiegł końca awaryjny remont mostu "Bronisław" na Wiśle, spinającego Harmęże z Wolą. Otwarcie przeprawy planowane jest w najbliższy czwartek 1 marca. Tego samego dnia zaczną kursować autobusy oświęcimskiego MZK linii nr 17 na trasie Oświęcim - Wola.


Stan techniczny przeprawy zagrażał bezpieczeństwu, stąd też zdecydowano o jego remoncie. Most był modernizowany od stycznia br.

- Na moście nadal obowiązywać będzie zakaz wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej ponad 3,5 t. Ograniczenie nie będzie dotyczyć jedynie autobusów MZK Oświęcim - informuje Urząd Gminy Oświęcim.


Od 1 marca dnia autobusy linii nr 17 cztery razy dziennie będą kursować do Woli (i z powrotem).Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
kola, 01.03.2018 23:26
gratulacje dla firmy ktora prowadzila remont wjazd i zjazd z mostu to skandal a ktos zrobil odbior i skasowal dobre pieniadze pozdrawiam