HARMĘŻE. Budynek LKS Korona Harmęże częściowo wyremontowany

05 grudnia 2019 Autor: zyg
fot. UG Oświęcim

fot. UG Oświęcim

Kilka tygodni temu zakończył się remont obiektu gminnego przy ulicy Borowskiego w Harmężach. W budynku znajduje się siedziba LKS Korona Harmęże oraz sklep spożywczy.

W trakcie remontu stare pokrycie dachowe wymieniono na blachodachówkę. Wyremontowano konstrukcję dachu, trzony kominowe oraz obróbki blacharskie i stropy. Dodatkowo zamontowano właz strychowy, wymieniono okna na poddaszu i napowietrzne przyłącze energetyczne. Gruntowna naprawa dachu i poddasza kosztowała około 350 tys. złotych.

Odbiór prac przez inwestora nastąpił w poniedziałek 2 grudnia. W spotkaniu uczestniczyli wójt gminy Oświęcim Mirosław Smolarek, sołtys Harmęż Adam Zieliński oraz radny Krzysztof Harmata. Nie zabrakło także działaczy LKS-u.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy