HARMĘŻE. Uroczystości z okazji 79. Rocznicy wysiedlenia Harmęż odwołane

25 marca 2020 Autor: red
fot. Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

fot. Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

– W związku z zaistniałą sytuacją epidemii koronawirusa w Polsce, zgodnie z zarządzeniem biskupa ordynariusza naszej diecezji, podjęliśmy decyzję o odwołaniu uroczystości związanych z 79. rocznicą wysiedlenia Harmęż – informuje o. Piotr Cuber z Centrum św. Maksymiliana w Harmężach.

W piątek 27 marca zostanie odprawiona msza święta w intencji wysiedlenia Harmęż. Będzie transmitowana online przez internet.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy