HOKEJ. Ekscentryk ...nie zawiódł oczekiwań. Lukas Riha nie jest zawodnikiem Unii!

18 września 2017 Autor: png
Lukas Riha. Fot. internet

Lukas Riha. Fot. internet

Taką decyzję dziś podjął klubowy zarząd! A miał być magnesem przyciągającym na trybuny. Wszak podczas pierwszego pobytu w Oświęcimiu dał się poznać jako prawdziwy ekscentryk i świetny hokeista.

W pierwszym przypadku Lukas Riha, opuścił Unię w dość dziwnych okolicznościach. Po ostatnim meczu "małego finału" z JKH GKS Jastrzębie w jego organizmie wykryto amfetaminę. Teraz znowu wywinął numer. Zagrał w dwóch meczach i... wraca do domu.

To prawdziwa bomba informacyjna. Taką decyzję podjął klubowy zarząd. 38-letni czeski napastnik nie zagrał na inaugurację z Jastrzębiem, bo do hokejowej centrali nie dotarły odpowiednie certyfikaty. Po raz pierwszy wystąpił w spotkaniu z Katowicami.

Był to jego pierwszy występ po powrocie, a już drugi w Gdańsku okazał się ostatnim. Riha miał asystę drugiego stopnia przy pierwszym trafieniu Adriana Kowalówki. W spotkaniu ze Stoczniowcem "złapał" aż 14 minut kar (w tym 10 za niesportowe zachowanie) i "dwójkę" w samej końcówce, kiedy ważyły się losy pojedynku.

Swego czasu (2010-11 i 2011-12) tworzył kapitalny duet z Robertem Krajcim. Ileż to goli padło po uderzeniach Krajciego, któremu drogę do bramki otwierał Riha. Krajci pełnił rolę prawdziwego kilera, a Riha asystował. Miał "oczy dookoła głowy". Mając takich zawodników w składzie Unia dwukrotnie sięgnęła po brązowe medale mistrzostw Polski.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
ksunia, 19.09.2017 19:13
Zgrywali chłopa z zespołem przez cały okres przygotowawczy, żeby go wywalic po dwóch meczach. Adam Krok tez przepracował całe lato i już go nie ma. Z Kasperlikami to samo. O co w tym wszystkim chodzi?
collo, 19.09.2017 14:12
Jaja to sobie pseudo zarząd robi zielonego pojęcia o hokeju .przykro pisać ale to jest początek końca hokeja w Oświęcimiu
collo, 19.09.2017 10:14
Młodych unia olała a starego dziada wzięła i wystawił ich kolejny raz oj slabiutki tez zarząd ściągać wychowanków
korek, 18.09.2017 22:53
To są po prostu jakieś jaja.Najpierw Kasperlikowie,a teraz Riha. Czyli wszystko jasne. Unia ostatnio słabo grała,bo grali przeciwko Doboszowi i najlepiej niech ten Dobosz odejdzie,bo z niego już nie ma nic.