HOKEJ NA LODZIE. Aksam Unia znowu bez punktów

02 lutego 2014 Autor: (SLR)

Oświęcimianie przegrali kolejny mecz i wszystko wskazuje na to, że do fazy play-off przystąpią dopiero z piątego miejsca. Dziś podopieczni Petera Mikuli musieli uznać wyższość wicelidera z Sanoka. Wizyty w tym mieście nie będzie mile wspominał szczególnie Peter Tabacek...

Oświęcimianie przegrali kolejne spotkanie... Fot. (slr)

Oświęcimianie przegrali kolejne spotkanie... Fot. (slr)

Najpierw słowacki napastnik Aksam Unii długo nie podnosił się z lodu po ataku Petra Sinagla. Później „Tabo” ucierpiał za sprawą Roberta Kosteckiego. W efekcie Tabacek z rozciętą szyją został odwieziony do szpitala, a obaj sanoccy zawodnicy ukarani zostali karami meczu.

Pierwszego gola strzelił Rafał Dutka, który z dystansu zaskoczył Michala Fikrta. W drugiej i trzeciej tercji gospodarze dorzucili dwa kolejne trafienia i w obu przypadkach ich autorem był Marek Strzyżowski. Honor biało-niebieskich uratowała czwarta formacja. Mateusz Adamus skierował do bramki krążek odbity od bandy po strzale Jerzego Gabrysia.

W Sanoku oświęcimianie fatalnie prezentowali się podczas okresów gry w przewadze. Żadne z wykluczeń rywali nie miało bramkowego przełożenia. A przecież goście długimi okresami grali nawet podwójnej przewadze.

Tymczasem już w najbliższy wtorek oświęcimianie wyjeżdżają do Bytomia. Tam zagrają z Polonią, która dziś przegrała w Tychach z GKS-em 9:2.

CIARKO PBS Bank Sanok - Aksam Unia Oświęcim 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Bramki: 1:0 Dutka (Danton, Kostecki) 12.49, 2:0 Strzyżowski (Mahbod, Biały) 30.09, 3:0 Strzyżowski (Danton, Besch) 50.31, 3:1 Adamus (Gabryś, Modrzejewski) 53.26.

Sędziowali: Tomasz Radzik (Krynica) oraz Marcin Młynarski i Tomasz Przyborowski. Kary: 64 (w tym kara meczu dla Kosteckiego i Sinagla) oraz 36 (w tym 10 min. za atak na głowę dla Ciury). Widzów: 1800.

CIARKO: Murray – Kloz, Richter, Vozdecky, Mahbod, Sinagl - Besch, Dutka, Danton, Bayrack, Kostecki - Pociecha, Rąpała, Strzyżowski, Zapała, Biały - Dolny, Wilusz, Milan, Mermer. Trener: Miroslav Frycer.

AKSAM UNIA: Fikrt - Piekarski, Zosiak, Barinka, Tabacek, Jaros - Jakes, Połącarz, Bepierszcz, Lipina, Tvrdoń - Gabryś, Gabris, Wojtarowicz, Różański, Modrzejewski - Urbańczyk, Ciura, Fiedor, Stachura, Adamus. Trener: Peter Mikula.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
znafca, 04.02.2014 18:46
nie ma takiego zespołu jak unia, powinni się nazywać ks najemnicy
Iponek, 03.02.2014 14:15
31min: Po naradzie sędziowie wyrzucili Kosteckiego do szatni za rzekome kopnięcie rywala. (Tabo) a potem.... 45 min. - Wielkiego pecha miał dzisiaj Peter Tabaczek, który najpierw ucierpiał po starciu z Kosteckim a teraz został ostro zaatakowany przez Szinagla. Zawodnik został odwieziony do szpitala. Jakieś pytania mars i inni profesorowie hokeja???
mars, 03.02.2014 12:59
Wszystko się zgadza. W 43 minucie faulował Sinagl, a 2 minuty później Kostecki
Iponek, 03.02.2014 12:03
Proponuje zapoznać się z rzeczywistością a później pisać artykuł :)
złośliwy, 03.02.2014 10:12
Panie redaktorze piszesz Pan bzdury.
Oświęcimianin, 02.02.2014 22:44
W 31 minucie faulował kostecki, a w 44 Sinagl.
hotin, 02.02.2014 22:10
<p>Pytam! Czy na tym neczu był ten mocodawca z Magistratu? Jeśli tak ,to powiem- oddawaj pieniądze nasze z podatk&oacute;w ty (...)!</p>

 

Pozostałe aktualności

  Miejsce na reklamęwww.optifloor.pl
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74