HOKEJ NA LODZIE. Atrakcje na inaugurację! Przyjdź na mecz Unii z "Gieksą"!

14 września 2017 Autor: png
Już jutro inauguracja nowego sezonu w Oświęcimiu. Fot. (png)

Już jutro inauguracja nowego sezonu w Oświęcimiu. Fot. (png)

Już jutro długo wyczekiwana inauguracja nowego sezonu w Oświęcimiu! Rywalem biało-niebieskich będzie mający mocarstwowe aspiracje Tauron KH GKS Katowice. Hokejowi działacze przygotowali dla kibiców niespodzianki i konkursy.

Na kwadrans przed rozpoczęciem spotkania (ok. godz. 17.45) odbędzie się pokazowy mecz w wykonaniu najmłodszych adeptów hokeja w Oświęcimiu. Na lodzie zaprezentują się młodzi zawodnicy UKH Unii. Bilet normalny kosztuje 12 złotych, a ulgowy jest o 4 złote tańszy. Szkolna wejściówka to koszt 5 złotych. Bilety będą dostępne w kasach od godz. 17, a początek meczu zaplanowano na godz. 18.

- W przerwach między tercjami kibicom hokeja zaprezentują się łyżwiarze figurowi z UKŁF Unii Oświęcim - mówi Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport. - Będą konkursy dla publiczności. Ponadto zespół Unii zaprezentuje się w nowych strojach na sezon 2017/2018. Wszystkich serdecznie zapraszamy do kibicowania - dodaje Paweł Kram.

Wiadomo już, że fani zobaczą w akcji Lukasa Rihę. Czeski napastnik dopełnił wszystkich wymogów licencyjnych i ponownie zadebiutuje przy Chemików 4. Dla 36-letniego ekscentryka będzie to druga przygoda z oświęcimskim klubem. W barwach Unii Riha zdobył 35 goli i miał aż 95 asyst.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
fan, 15.09.2017 23:54
Były atrakcje... [ciach!] i brak piwa :(
jaca, 15.09.2017 10:25
Emocje to byly w latach 1991-2005 a teraz to dno.
korek, 14.09.2017 15:42
Beda emocje. oby wygrala unia