HOKEJ NA LODZIE. Biało-niebiescy będą w Czechach szukali pierwszego zwycięstwa

16 sierpnia 2018 Autor: png
HOKEJ NA LODZIE. Biało-niebiescy będą w Czechach szukali pierwszego zwycięstwa
Po trzech meczach i trzech porażkach z krajowymi rywalami, oświęcimscy hokeiści wyjeżdżają do Czech. W Opavie wezmą udział w międzynarodowym turnieju. Od jutra do niedzieli walczyć będą w "Pucharze Śląska". Podopieczni Jirziego Sejby mają w planie trzy spotkania w których będą szukali pierwszego zwycięstwa w okresie przygotowawczym.

W pierwszym, letnim sparingu oświęcimianie przegrali na własnym lodzie z Comarch Cracovią 1:2. Później przyszła porażka w Tychach z mistrzami Polski 6:0. W rewanżu na lodowisku Unii, gospodarze pechowo ulegli ekipie Andrieja Gusova po rzutach karnych 6:7. Teraz pora na sprawdziany międzynarodowe z drugoligowymi drużynami z Czech.

Jutro w piątek (godz. 14.30) biało-niebiescy zmierzą się Orlovą. W sobotę ich rywalami będą gospodarze, czyli HC Slezan Opava. Początek tego spotkania zaplanowano na godz. 18. Na koniec "Pucharu Śląska" Unia zagra w niedzielę (godz. 11) z BK Havlickuv Brod. Początkowo w turnieju miał wystąpić MHk 32 Liptovski Mikulas, ale Słowacy zrezygnowali z tych zawodów. Zastąpi ich HC Orlova.

"Śląski Puchar Opavy":
Piątek, godz. 14.30 HC Orlova - UNIA Oświęcim
Piątek, godz. 18 HC Slezan Opava - BK Havlickuv Brod

Sobota, godz. 14.30 HC Orlova - BK Havlickuv Brod
Sobota, godz. 18 UNIA Oświęcim - HC Slezan Opava

Niedziela, godz. 11 UNIA Oświęcim - BK Havlickuv Brod
Niedziela, godz. 14.30 HC Slezan Opava - HC Orlova

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy