HOKEJ NA LODZIE. Biało-niebiescy rozpoczęli urlopy

29 czerwca 2018 Autor: png
Hokeiści Unii wrócą do zajęć na lodzie 23 lipca. Fot. (png)

Hokeiści Unii wrócą do zajęć na lodzie 23 lipca. Fot. (png)

Hokeiści oświęcimskiej Unii mają za sobą pierwszy, najbardziej nielubiany etap przygotowań do sezonu. W czerwcu pracowali nad wytrzymałością. Było sporo biegania i pracy z obciążeniami. Teraz biało-niebiescy udają się na trzytygodniowe urlopy po których rozpoczną zajęcia na lodzie.

Pod okiem czeskiego trenera Jirziego Sejby unici wylewali siódme poty na siłowni. Tradycyjnie było dużo futbolu na oświęcimskich orlikach. Teraz pora na odpoczynek. Biało-niebiescy wrócą do zajęć 23 lipca. Rozgrywki ligowe mają się rozpocząć w pierwszej połowie września.

Unia w sierpniu rozegra siedem sparingów. Pierwszym sprawdzianem będzie mecz na własnym lodzie z krakowskimi "Pasami". To spotkanie zaplanowano na 2 sierpnia. Rewanż odbędzie się trzy tygodnie później. Wcześniej oświęcimianie rozegrają dwumecz z GKS-em Tychy i pojadą do Opavy na międzynarodowy turniej. Tam zagrają z zespołami z Czech i Słowacji.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
korek, 30.06.2018 13:07
Ja licze że pod okiem Sejby Unia zajmie w sezonie zasadniczym 4 miejsce i rozpocznie playoff przed własną publicznością.