HOKEJ NA LODZIE. Biało-niebiescy w strefie medalowej!

28 lutego 2020 Autor: png
Reprezentant młodzieżowej reprezentacji Polski - Dominik Lichota jest mocnym punktem UKH Unii. Fot. (png)

Reprezentant młodzieżowej reprezentacji Polski - Dominik Lichota jest mocnym punktem UKH Unii. Fot. (png)

Juniorzy młodsi UKH Unii Oświęcim zagrają o medale mistrzostw Polski. Wszystko rozstrzygnęło się w ostatnim dniu rywalizacji w grupie E, gdzie o awans do finałów obok biało-niebieskich walczyli hokeiści Naprzodu Janów, Niedźwiadki Toruń oraz gdański Stoczniowiec.

Ostatniego dnia eliminacji w Jastrzębiu nie wszystko zależało od oświęcimian. Wygrana nad outsiderem z Gdańska niczego nie gwarantowała. Potrzebne było zwycięstwo Zagłębia nad Naprzodem. I właśnie sosnowiczanie przyszli z pomocą, pokonując janowian.

UKH Unia nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem Stoczniowca 8:1 (2:0, 3:0, 3:1). Po oświęcimskiej stronie na listę strzelców wpisali się: Sosnowski (dwa gole), Kandarszenka, Lichota, Biernat, Guzik, Filipowicz, Klimczyk. Gdańszczanie zdobyli gola dopiero przy wyniku 8:0 dla Unii.

W półfinale mistrzostw Polski podopieczni Witolda Magiery zmierzą się z Niedźwiadkami Sanok. W drugim spotkaniu Zagłębie Sosnowiec zagra z toruńskimi Sokołami. Właśnie sanoczanie i torunianie awansowali z innej grupy. Odpadło Podhale Nowy Targ i MOSM Tychy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy