HOKEJ NA LODZIE. Biało-niebieska rodzina

21 lipca 2020 Autor: png
HOKEJ NA LODZIE. Biało-niebieska rodzina
Sześciu zawodników UKH Unii Oświęcim przygotowywało się do nowego sezonu z zespołem wicemistrzów Polski. To Mateusz Filipowicz, Arkadiusz Guzik, Jan Biernat, Krystian Sosnowski, Adam Wytrykus i Piotr Kot.

Treningi prowadzili Michal Fikrt, który od roku jest asystentem Nika Zupancića oraz specjalizujący się w przygotowaniu kondycyjnym Albert Tumulik.

- Wspólne treningi naszych zawodników z seniorskim zespołem Re-Plast Unii to efekt bardzo dobrej współpracy między oboma klubami - mówi prezeska UKH Unii Oświęcim, Katarzyna Kot.

- Młodzi hokeiści przez okres letni potrenują z seniorską drużyną przez dwa tygodnie. Później systematycznie będą pojawiali się też na treningach na lodzie. Dla nich to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na tle graczy jednej z najlepszych polskich drużyn - dodaje Katarzyna Kot.

- Sześciu wspomnianych graczy występowało dotychczas w pierwszej lidze – mówi Albert Tumulik. - Był to więc dla nich pierwszy taki okres przygotowawczy. Jak sami zaznaczali, treningi były wymagające, ale każdy z nich z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że ciężka praca zawsze procentuje w przyszłości. Każdy z nich starał się podpatrywać starszych kolegów, w jaki sposób dbają o odpowiednie przygotowanie do treningu - stwierdził Albert Tumulik.

- Na co dzień z seniorską drużyną, godząc obowiązki sportowe i szkolne trenuje także bramkarz UKH Unii Filip Płonka. Z kolei nadchodzącym sezonie planujemy dać szansę treningów z seniorami kolejnym młodszym zawodnikom. Mam na myśli obrońcę Filipa Dworzaka i bramkarza Gabriela Kaczkowskiego - kończy Katarzyna Kot.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy