HOKEJ NA LODZIE. Biało-niebieski kalendarz na sierpień

23 czerwca 2018 Autor: png
Comarch Cracovia będzie pierwszym rywalem Unii w okresie gier kontrolnych. Fot. (png)

Comarch Cracovia będzie pierwszym rywalem Unii w okresie gier kontrolnych. Fot. (png)

Comarch Cracovia będzie pierwszym sparingpartnerem hokeistów oświęcimskiej Unii. Czeski trener Jirzi Sejba zaplanował w sierpniu w sumie przynajmniej siedem gier kontrolnych.

Na pierwszy ogień pójdą krakowskie "Pasy". Sparing z Comarch Cracovią odbędzie się już 2 sierpnia na lodowisku w Oświęcimiu. Kolejny rywal to tyski GKS. 7 sierpnia biało-niebiescy zagrają na lodowisku mistrza Polski, a dwa dni później odbędzie się rewanż w oświęcimskiej hali lodowej.

Od 17 do 19 sierpnia podopieczni Jirziego Sejby wezmą udział w międzynarodowym turnieju w Opavie o "Puchar Śląska". Tam zmierzą się z zespołami z Czech i Słowacji. Oprócz Unii wystąpią gospodarze - Slezan Opava, BK Havlickuv Brod i HK32 Liptovski Mikulas.

Po powrocie z Opavy, oświęcimianie udadzą się do stolicy Małopolski. Rewanż z Cracovią pod Wawelem zaplanowano na 23 sierpnia. Hokeiści Unii będą trenowali "na sucho" jeszcze do czwartku. Później rozpoczną, krótkie bo trzytygodniowe wakacje. Końcem lipca czekają ich pierwsze zajęcia na lodzie.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
korek, 24.06.2018 15:04
Sejba oga
ie zespół i w tym sezonie możemy na pewno liczyć na dużo więcej.
hotin, 23.06.2018 22:19
Myślę,że pod takimi wspaniałymi rządami POwskiego Prezydenta, w końcu doczekam się agoni hokeja w Oświęcimiu Miasta POkoju!