HOKEJ NA LODZIE. Bo my kochamy hokej...

07 lutego 2020 Autor: png
HOKEJ NA LODZIE. Bo my kochamy hokej...
W wypełnionej po brzegi auli oświęcimskiej "Galerii Książki" z kibicami spotkali się działacze, sztab szkoleniowy i hokejowy zespół Re-Plast Unii.

Głównym tematem spotkania był oczywiście zbliżający się szybkimi krokami play-off. Wśród fanów nastroje były znakomite. Nic w tym dziwnego. Wszak drużyna jest na drugiej pozycji i będzie się poważnie liczyła w walce o najwyższe cele. Po oficjalnej części i pytaniach od publiczności przyszedł czas na autografy, rozmowy i zdjęcia.

Prezes Oświęcimskiego Sportu, Paweł Kram podziękował fanom za wsparcie i frekwencję podczas ligowych gier. - Nawet na meczach ze zdecydowanie najsłabszym w lidze Naprzodem Janów ta frekwencja na naszym lodowisku jest stosunkowo wysoka. Za to kibicom bardzo dziękuję - mówił. - Bo my kochamy hokej - momentalnie padła odpowiedź.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy