HOKEJ NA LODZIE. Cała Unia do Torunia

19 października 2019 Autor: png
W niedzielę oświęcimianie zagrają na wyjeździe z toruńską Energą. Fot. Szymon Chabior

W niedzielę oświęcimianie zagrają na wyjeździe z toruńską Energą. Fot. Szymon Chabior

Już jutro oświęcimian czeka kolejny mecz o ligowe punkty. Podopieczni Nika Zupancića i Michala Fikrta zagrają na wyjeździe z toruńską Energą. W grodzie Kopernika biało-niebiescy będą mogli liczyć na głośny doping, bowiem na ten odległy wyjazd wybiera się spora grupa kibiców Re-Plast Unii.

Tymczasem głównym problemem oświęcimian staje się powoli słaba skuteczność. W napadzie aż roi się od "zawodników z nazwiskami", a tymczasem goli jest jak na lekarstwo. Nie inaczej było w piątkowym pojedynku przeciwko JKH GKS Jastrzębie. Gospodarze przegrali na własnym lodzie po dogrywce 1:2.

Goście z Jastrzębia szybko objęli prowadzenie po klasycznym wyjściu z kontratakiem. Do siatki trafił Fin - Artem Iossafov, zaś asystę na swoim koncie zapisał jego rodak - Jesse Rohtla, który trafił do Jastrzębia z katowickiej "Gieksy". Dopiero na krótko przed końcem drugiej odsłony dokładnie z nadgarstka przymierzył Gregor Koblar.

Więcej goli w regulaminowych 60 minutach nie było, choć okazji nie brakowało. O wszystkim musiała zadecydować zatem dogrywka. Podczas dodatkowego czasu gry rozstrzygający cios zadał Dominik Paś. Oświęcimianie zyskali więc tylko jeden punkt, a oczekiwania były dużo większe. Oby w niedzielę z Torunia hokeiści Re-Plast Unii wracali w zdecydowanie lepszych humorach.

Zestaw par XIII kolejki ekstraligi:
Energa Toruń - RE-PLAST UNIA OŚWIĘCIM (niedziela, godz. 17)
KH Podhale Nowy Targ - Naprzód Janów (niedziela, godz. 17)
JKH GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec (niedziela, godz. 18)
Comarch Cracovia - GKS Tychy (niedziela, godz. 18.30)
Tauron HC GKS Katowice - Kadra PZHL U-23 (24 października, godz. 18)


RE-PLAST UNIA Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 1:2 po dogrywce (0:1, 1:0, 0:0, 0:1 dogrywka)
Bramki: 0:1 Iossafov (Rohtla) 04.10, 1:1 Koblar (Pretnar, Themar) 38.55, 1:2 Paś (Urbanowicz) 61.05. Sędziowali: Mirosław Cybuch, Tomasz Radzik (jako główni) oraz Piotr Matlakiewicz, Marcin Młynarski (liniowi). Kary: 4 i 8. Widzów: 2.000.
RE-PLAST UNIA: Saunders - Wanacki, Pretnar, Koblar, Kalan, Themar - Bezuska, Luza, Kowalówka, Trandin, Przygodzki - Zatko, P. Noworyta, Protasenja, Wanat, Malicki - M. Noworyta, Prusak, Krzemień, Raszka. Trener: Nik Zupanćić.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy