HOKEJ NA LODZIE. Czarna seria

22 stycznia 2019 Autor: png
Unia przegrała dziś w Gdańsku z miejscową Automatyką. Fot. Szymon Chabior

Unia przegrała dziś w Gdańsku z miejscową Automatyką. Fot. Szymon Chabior

Trwa biało-niebieski koszmar. Po przegranej rywalizacji o szóste miejsce z Toruniem, oświęcimianie przegrali dziś bardzo ważny mecz w kontekście walki o siódmą pozycję. Unia uległa Automatyce nad polskim morzem i do drużyny z Gdańska traci już pięć punktów. W najciekawszym dzisiejszym meczu GKS Tychy wygrał z Podhalem Nowy Targ 2:1.

W hali Olivii gospodarze szybko objęli prowadzenie po skutecznie wykonanym rzucie karnym. 92 sekundy później Automatyka podwyższyła prowadzenie grając w ...osłabieniu. W drugiej odsłonie gdańszczanie zdobyli trzeciego gola i było praktycznie "po zawodach". Wówczas gospodarze także mieli o jednego zawodnika mniej na lodzie.

Unia ambitnie powalczyła w trzeciej odsłonie i za sprawą Petera Bezuski zdobyła honorowego gola. Trener Magiera zdecydował się wówczas na manewr z wycofaniem bramkarza. To trafienie jest o tyle istotne, że teraz bilans bezpośrednich meczy i stosunek bramkowy Unii z Automatyką jest idealnie wyrównany. Bramki w całych rozgrywkach lepsze mają jednak oświęcimianie.

MH AUTOMATYKA Gdańsk - UNIA Oświęcim 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Bramki: 1:0 Gołowin 05.26 (rzut karny), 2:0 Krasowskij (Tieslukieiwcz, Rożkow) 06.58, 3:0 Jełakow 27.15, 3:1 Bezuszka (Saur, Kiilhoma) 59.45. Sędziowali: Bartosz Kaczmarek, Paweł Meszyński (główni) oraz Patryk Kasprzyk, Dawid Pabisiak (liniowi). Kary: 16 i 14. Widzów: 1.000.
AUTOMATYKA: Cowley - Cunik, Maly, Steber, Polodna, Vítek - Tieslukiewicz, Krasowskij, Jełakow, Rożkow, Gołowin - Pastryk, Lehmann, Danieluk, Rompkowski, Marzec - Leśniak, Dolny, Smal, Pesta, Samusienka.
UNIA: Lipiński (od 7 min Fikrt) - Saur, Vehmanen, Themar, Tabaczek, Kiilhoma - Noworyta, Bezuszka, Gruszka, Daneczek, S. Kowalówka - Prusak, Maciejewski, Adamus, Wanat, Piotrowicz - A. Kowalówka, Paszek, Malicki, Trandin, Przygodzki.

W pozostałych meczach 42. kolejki PHL:
GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
KH Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie 2:5 (0:1, 2:3, 0:1)
Zagłębie Sosnowiec - Comarch Cracovia 5:4 (2:2, 1:1, 2:1)
PGE Orlik Opole - KH GKS Tauron Katowice 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Wks, 22.01.2019 22:35
PRZESTAŃCIE TRACIĆ CZAS I RUBRYKĘ NA TĄ MISTYFIKCJE DRUŻYNY.... SĄ CIEKAWSZE I GODNIEJSZE RZECZY NIŻ GRA TYCH PATAŁACHOW!!!