HOKEJ NA LODZIE. Czeski sprawdzian biało-niebieskich

10 sierpnia 2017 Autor: png
Po dwumeczu z "Pasami" oświęcimianie wystąpią w międzynarodowym turnieju w Porubie. Fot. (png)

Po dwumeczu z "Pasami" oświęcimianie wystąpią w międzynarodowym turnieju w Porubie. Fot. (png)

Oświęcimskich hokeistów po dwumeczu z mistrzami Polski czeka międzynarodowy turniej. Podopieczni Josefa Dobosza zagrają w czeskiej Porubie o "Puchar RT Torax". W zawodach weźmie udział sześć ekip, które zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsze mecz Unia rozegra już jutro.

Biało-niebiescy trafili do grupy A razem z JKH GKS Jastrzębie i gospodarzami - HC RT Torax Poruba. W drugiej zagra reprezentacja Polski do lat 20 oraz HC Vítkovice Ridera U-23 i Draci Sumperk. Pierwszy rywalem zespołu z Oświęcimia będzie Torax Poruba. Mecz odbędzie się jutro, a początek zaplanowano na godz. 19.15.

Na początku poprzedniego sezonu Unia wystąpiła na podobnym turnieju w Havirzovie. W pierwszej konfroncji uległa tyskiemu GKS-owi 3:7. Później przyszła porażka z AZ Havirzov i zwycięstwo nad VHK Vsetin 3:1. Teraz znowu drużynie Josefa Dobosz przyjdzie rozegrać trzy mecze w przeciągu zaledwie trzech dni.

Po meczach grupowych rozegrane zostaną mecze o piąte (zespoły z trzecich miejsc), trzecie (zespoły z drugich miejsce) i pierwsze miejsce (najlepsi w grupach). Po powrocie z Poruby odbędzie się dwumecz z "Szarotkami". 16 sierpnia w roli gospodarza wystąpi Unia, a dwa dni później te zespoły zmierzą się ze sobą w Nowym Targu.

Program turnieju o "Puchar RT Torax Poruba":
środa, godz. 16: Vítkovice U-23 - Polska U-20
środa, godz. 19.15: RT Torax Poruba - JKH GKS Jastrzębie

czwartek, godz. 16: Draci Sumperk - Polska U-20
czwartek, godz. 19.15: Unia Oświęcim - RT Torax Poruba

piątek, godz. 16: Draci Sumperk - Vítkovice U-23
piątek, godz. 19.15: Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie

sobota, godz. 11: mecz o piąte miejsce
sobota, godz. 14.15: mecz o trzecie miejsce
sobota, godz. 17 - finał

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy