HOKEJ NA LODZIE. Czeskie pożegnania z Unią

16 stycznia 2019 Autor: png

Oświęcimianie będą teraz musieli sobie radzić bez Miroslawa Jachyma i Alesa Jeżka. Fot. Szymon Chabior

Oświęcimianie będą teraz musieli sobie radzić bez Miroslawa Jachyma i Alesa Jeżka. Fot. Szymon Chabior

Dwóch czeskich obrońców postanowiło rozstać się z oświęcimskim klubem. Mowa o Miroslavie Jachymie i Alesu Jeżku. Obaj zdecydowali się na opuszczenie Oświęcimia. Lepsze wrażenie pozostawił po sobie Jeżek, który szybko zaskarbił sobie serca oświęcimskich kibiców.

- Miroslaw Jachym i Ales Jeżek nie są już naszymi zawodnikami. Rozwiązaliśmy z nimi umowy. Od początku roku dochodziły do nas takie sygnały. Umówiliśmy się, że do połowy stycznia pomogą oni drużynie w meczach o punkty. Datą graniczną był 15 stycznia - powiedział prezes Oświęcimskiego Sportu SA, Paweł Kram.

27-letni Miroslaw Jachym po raz ostatni zagrał w Unii we wtorkowym meczu przeciwko GKS-owi Tychy. W sumie w biało-niebieskiej koszulce wystąpił w 27 spotkaniach. Zdobył jednego gola i miał jedenaście asyst. Na ławce kar odpoczywał przez 55 minut. Podobno nie czuł się dobrze w Oświęcimiu i klubowej szatni.

Z kolei Ależ Jeżek (28 lat) ma na swoim koncie 26 gier w barwach Unii. Dwukrotnie pokonywał bramkarzy rywali i zanotował dziesięć punktów do klasyfikacji kanadyjskiej. Na ławce kar spędził 62 minuty. Po raz ostatni w barwach Unii wystąpił w przegranym 3:4 meczu z Podhalem Nowy Targ w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy