HOKEJ NA LODZIE. Drugi sparing wicemistrzów Polski

17 sierpnia 2020 Autor: png
HOKEJ NA LODZIE. Drugi sparing wicemistrzów Polski
W najbliższą środę hokeiści Re-Plast Unii rozegrają drugi mecz kontrolny przed nadchodzącym sezonem. Rywalem ekipy Nika Zupancića będzie KH Energa Toruń. Sparing rozegrany zostanie w hali lodowej w Oświęcimiu. Początek wyznaczono na godz. 18.

Przypomnijmy, iż w pierwszym meczu sparingowym oświęcimianie pokonali czeskiego pierwszoligowca - AZ Havirzov 2:1, po golach Teddy Da Costy i Jere Heleniusa. Pierwotnie drugim sparingpartnerem biało-niebieskich miały być w Nowym Targu "Szarotki", ale doszło do korekt w kalendarzu gier kontrolnych Re-Plast Unii.

Oprócz sparingu z góralami, nie dojdzie do skutku także wyjazdowy pojedynek ze słowackim ekstraligowcem - HK Nitra. Nowotarżan w środę zastąpią torunianie, zaś zamiast meczu ze Słowakami, Re-Plast Unia ponownie zmierzy się z Havirzovem.

Środowe starcie, podobnie zresztą jak pierwsza konfrontacja z Havirzovem, nie będzie miało charakteru imprezy masowej. Na obiekcie pojawi się tylko 299 kibiców, którzy będą musieli dostosować się do obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa.

Po wejściu do hali lodowej trzeba będzie zdezynfekować dłonie. Na lodowisku obowiązkowe będzie założenie maseczek. Kibice między sobą będą musieli zachować odpowiednią odległość, za wyjątkiem rodziców z dziećmi.

Pozostałe sparingi Re-Plast Unii:
RE-PLAST UNIA - KH Energa Toruń (19 sierpnia)
Tauron HC GKS Katowice - RE-PLAST UNIA (21 sierpnia)
AZ Havirzov - RE-PLAST UNIA (25 sierpnia)
RE-PLAST UNIA - Tauron HC GKS Katowice (28 sierpnia)
RE-PLAST UNIA - GKS Tychy (1 września)
RE-PLAST UNIA - Comarch Cracovia (3 września)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy