HOKEJ NA LODZIE. Dziś ligowo, a niebawem charytatywnie

29 października 2019 Autor: png
HOKEJ NA LODZIE. Dziś ligowo, a niebawem charytatywnie
Dziś w oświęcimskiej hali lodowej walczono o ligowe punkty. Rywalem gospodarzy była najsłabsza ekipa polskiej ekstraligi. Mowa o zamykającym tabelę Naprzodzie Janów. Tymczasem już 9 listopada w Oświęcimiu rozegrany zostanie charytatywny mecz z którego dochód zostanie w całości przeznaczony na rzecz podopiecznych Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy.

9 listopada w hali lodowej przy ulicy Chemików kije skrzyżują drużyny Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich i Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy. To będzie wielki charytatywny mecz hokejowy "Szósty dla Sześciu". Pieniądze będą zbierane dla chorych dzieci - Justynki, Lenki, Filipa, Ali, Antosia i Emilki. Wszystkich serdecznie zapraszamy na to specyficzne spotkanie hokejowe.

Dziś Re-Plast Unia zgodnie z planem dopisała do swojego konta trzy punkty. Biało-niebiescy wygrali z Naprzodem 3:0, choć po dwóch tercjach prowadzili tylko 1:0. Pierwszego gola zdobyli dopiero w 35 minucie, kiedy Martin Przygodzki skutecznie zmienił lot krążka po uderzeniu Petera Bezuski.

Na 2:0 (45 min) podwyższył Luka Kalan, który popisał się efektownym uderzeniem w "okienko". Końcowy wynik ustalił Anatolij Protasenja. Bramki Re-Plast Unii w pojedynku z Naprzodem strzegł Sebastian Lipiński, który zachował czyste konto.

Wyniki XVII kolejki PHL:
Re-PLAST UNIA OŚWIĘCIM - Naprzód Janów 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
Podhale Nowy Targ - Tauron HC GKS Katowice 6:1 (1:0, 3:0, 2:1)
KH Energa Toruń - GKS Tychy 3:6 (2:1, 1:3, 0:2)
Awansem: Lotos PKH Gdańsk - Kadra PZHL U-23 9:1 (0:0, 5:1, 4:0)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76