HOKEJ NA LODZIE. Ferie z czarnym krążkiem

09 stycznia 2020 Autor: png
HOKEJ NA LODZIE. Ferie z czarnym krążkiem
Już po raz szósty Uczniowski Klub Hokejowy Unia oraz Miasto Oświęcim zapraszają do oświęcimskiej hali lodowej na zajęcia w ramach "Hokejowych Ferii". Treningi o zabawowym charakterze przeznaczone są dla dziewcząt i chłopców w wieku od 4 do 12 lat rozpoczynających swoją przygodę z hokejem.

- Spotkania w czasie ferii obejmują cykl pięciu zajęć na tafli lodowej, a także zajęcia w sali gimnastycznej lodowiska doskonalące koordynację i równowagę oraz zabawy i gry zespołowe - informuje prezeska UKH Unii Oświęcim, Katarzyna Kot.

Podczas zajęć odbędzie się także spotkanie z zawodnikami seniorskiej drużyny Re-Plast Unii Oświęcim. Będzie miało charakter wykładu, pokazu i warsztatów dla uczestników. Przedstawione zostaną zalety uprawiania hokeja na lodzie. Zostanie omówiony podstawowy sprzęt ochronny hokeisty oraz drogę jaką przechodzi każdy oświęcimski hokeista od juniora do seniora. - Na spotkanie zapraszamy także rodziców - informują organizatorzy.

Udział w zajęciach na sali gimnastycznej i lodzie jest bezpłatny. Na salę gimnastyczną prosimy przygotować strój i obuwie sportowe. Zajęcia będą odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku (27 stycznia - 31 stycznia, pierwszy tydzień ferii) godz. 13.30-14.30 zajęcia na lodzie, godzina 14.45-15.45 zajęcia na sali gimnastycznej.

Oferta "Hokejowych Ferii" corocznie spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych. - Cieszymy się z obecności każdego aktywnego dziecka, które w czasie ferii zimowych wybiera aktywny wypoczynek razem z nami. Zachęcamy do udziału i zapraszamy na oświęcimskie lodowisko - dodaje Katarzyna Kot.

Chętnych do uczestnictwa w zajęciach prosimy o przesłanie danych (imię i nazwisko, data urodzenia, pesel i adres) na adres: ukh.unia@onet.eu

Dane osobowe potrzebne są do umowy ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków, którym objęte zostaną dzieci podczas zajęć. Liczba miejsc ograniczona.

MOSiR Oświęcim umożliwia w razie konieczności wypożyczenie łyżew w cenie 7 zł/ zajęcia. Z "Oświęcimską Kartą Mieszkańca" koszt 3,5 zł/zajęcia. Projekt "Hokejowe Ferie 2020" jest współfinansowany przez Miasto Oświęcim.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy