HOKEJ NA LODZIE. Filmowa premiera w biało-niebieskim kolorze

01 lutego 2021 Autor: png
fot. Ocelot Pro Design

fot. Ocelot Pro Design

Prawdziwa gratka czeka 6 lutego na wszystkich fanów hokejowej Unii Oświęcim. Dzień po wielkim finale Pucharu Polski w Janowie (Re-Plast Unia zagra z JKH GKS Jastrzębie - przyp. aut) odbędzie się premiera 30-minutowego filmowego dokumentu o biało-niebieskiej drużynie hokejowej.

Film o klubie hokejowym Unia będzie dostępny za darmo dla wszystkich w serwisie YouTube. Mini-dokument przenosi nas do Oświęcimia, gdzie poznajemy historie kilku osób związanych z rodzimym klubem hokejowym. Reżyser Michał Głąb wprowadza widza w kulisy pierwszego tytułu mistrza Polski, początki karier wychowanków i zagranicznych graczy.

Michał Głąb odpowiada też za zdjęcia, montaż i dźwięk. Materiał powstał w okresie od października ubiegłego roku do stycznia 2021 na terenie Oświęcimia we współpracy z klubem Re-Plast Unia Oświęcim. W filmie zobaczymy zdjęcia fotografa Jarosława Fiedora oraz archiwalne taśmy Telewizji Polskiej.- Część zdjęć została zrealizowana przy pustych trybunach - mówi Michał Głąb. - To pierwszy tak specyficzny okres w 75-letniej historii klubu, gdzie ze względów epidemiologicznych w hali nie mogą pojawiać się kibice. Materiał jest więc ukłonem w ich stronę - dodaje reżyser filmu o Unii.

Za produkcję i scenariusz odpowiedzialna jest wytwórnia Ocelot Documentary. Materiał został częściowo sfinansowany przez prywatnych sponsorów oraz Re-Plast Unię Oświęcim. Przypomnijmy, iż w tym roku biało-niebieski klub obchodzi rocznicę 75-lecia powstania.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy