HOKEJ NA LODZIE. Godzinny poślizg

22 sierpnia 2017 Autor: png
Mecz Unii z Polonią Bytom rozegrany zostanie godzinę później. Fot. (png)

Mecz Unii z Polonią Bytom rozegrany zostanie godzinę później. Fot. (png)

Nie o godz. 17, a o 18 rozpocznie się dzisiejszy sparing hokejowy. Unia Oświęcim na własnym lodzie będzie podejmowała bytomską Polonię. Oprócz tego spotkania podopieczni Josefa Dobosza rozegrają jeszcze jeden mecz kontrolny.

Jedni i drudzy mają za sobą już kilka sparingów. Po dwumeczu z broniącą mistrzowskiego tytułu Comarch Cracovią (1:4, 6:5), biało-niebiescy udali się na międzynarodowy turniej do Poruby. Tam przegrali z HC RT Torax Poruba 2:6 i w takich samych rozmiarach ulegli HC Vitkovice U-23. Wygrali z kolei z JKH GKS Jastrzębie 4:2.

Później ośmiokrotni mistrzowie Polski mierzyli się z "Szarotkami". Najpierw w Oświęcimiu górale zwyciężyli po rzutach karnych 3:2, a pod Tatrami było 5:2 dla gospodarzy. Gole dla gości w meczu rewanżowym zdobywali Patryk Malicki i Ondrej Kasperlik. Dla Podhala trafiali Filip Wielkiewicz, Bartłomiej Neupauer, Marcin Kolusz, Siergiej Ogrodnikow oraz Elvijs Biezais.

Dla Polonii będzie to piąty sparing. Wszystkie wcześniejsze bytomianie przegrali. Po porażkach z GKS Tychy (1:4 na wyjeździe, 1:9 u siebie), ulegli Comarch Cracovii (2:3 u siebie, 1:5 na wyjeździe).

Sezon ligowy 2017/18 Unia rozpocznie od wyjazdu do Jastrzębia (10 września). Na pierwszy mecz o punkty w Oświęcimiu trzeba będzie poczekać do 15 września. Wówczas biało-niebiescy skrzyżują kije z Tauronem KH GKS Katowice.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy