HOKEJ NA LODZIE. Grając z "Gieksą", myślą o Zagłębiu

29 stycznia 2019 Autor: png
Dziś Unia gra w "Małym Spodku" z Gieksą, a już dzień później mecz o wszystko z Zagłębiem.

Dziś Unia gra w "Małym Spodku" z Gieksą, a już dzień później mecz o wszystko z Zagłębiem.

- Wszystko się może zdarzyć - śpiewa Anita Lipnicka i właśnie te słowa najlepiej obrazują play-off i eliminacje do najważniejszej części hokejowego sezonu. Tutaj wszystko rozpoczyna się od początku. Cały sezon regularny idzie w niepamięć. Teraz wszystko jest do wygrania, ale można też wszystko przegrać...

Sezon zasadniczy Polskiej Hokej Ligi dobiegł końca. Do rozegrania pozostały dwa zaległe mecze. Dziś w Katowicach miejscowa "Gieksa" będzie podejmowała oświęcimską Unię, a Polonia zagra w Bytomiu z "Szarotkami".

Biało-niebieskim niestety nie udało się bezpośrednio awansować do fazy play-off i o miejsce w najważniejszej części sezonu przyjdzie im powalczyć z sosnowieckim Zagłębiem. Rywalizacja będzie się toczyła się do dwóch zwycięstw, a pierwsza potyczka tych zespołów już w najbliższą środę na lodowisku w Oświęcimiu.

Unia przed zakończeniem okienka transferowego pozyskała jeszcze 30-letniego słowackiego defensora Petera Königa, który na swoim koncie ma m.in. mistrzostwo Słowacji wywalczone z drużyną HK Nitra w sezonie 2015/2016.

- Zapraszamy wszystkich 30 stycznia na Chemików 4. Początek spotkania o godz. 18. Kasy czynne od godz. 17. Bilety można nabyć również online, wchodząc na stronę www.jarmarkpodhalanski.pl - informują działacze Unii.

Bez kolejek, bez czekania do kasy. Łatwo i szybko można już teraz kupić. Sam zakup odbywa się w kilku prostych krokach, a bilet otrzymujemy pocztą elektroniczną oraz SMS. Na wejściu wystarczy okazać wydrukowany bilet lub wyświetlić kod QR biletu do którego link otrzymamy w SMS na smartfonie i już!

- Zapraszamy wszystkich na ten bardzo ważny mecz i prosimy o gorący doping - takie głosy dochodzą z Chemików 4.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy