HOKEJ NA LODZIE. Hat-trick Gregora Koblara dla kadry "Rysiów"!

06 lutego 2020 Autor: png
Hokeiści Re-Plast Unii już jutro spotkają się z kibicami w oświęcimskiej książnicy. Fot. Szymon Chabior

Hokeiści Re-Plast Unii już jutro spotkają się z kibicami w oświęcimskiej książnicy. Fot. Szymon Chabior

Jutro (piątek, 7 lutego) w oświęcimskiej "Galerii Książki" przy ulicy Nojego nie lada gratka dla wszystkich fanów hokeja! O godz. 17. rozpocznie się spotkanie ze sztabem szkoleniowym i zawodnikami Re-Plast Unii. Będzie można porozmawiać z hokeistami, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, czy zdobyć autograf swoich idoli.

Na spotkaniu zabraknie tylko kadrowiczów, którzy otrzymali powołania do reprezentacji Polski i Słowenii. Mowa o Martinie Przygodzkim (Polska) oraz słoweńskim tercecie z Oświęcimia (Gregor Koblar, Luka Kalan, Klemen Pretnar). Walczą oni w turniejach kwalifikacji olimpijskich "Pekin 2022".

Powołanie do kadry biało-czerwonych otrzymał tylko jeden zawodnik Re-Plast Unii Oświęcim. Z reprezentacją Polski do Kazachstanu na turniej eliminacji olimpijskich poleciał Marin Przygodzki. Wystąpił on w dzisiejszym, pierwszym meczu z Holandią (a właściwie Niderlandami).

Polacy pewnie zwyciężyli 8:0, a Przygodzki asystował przy szóstym golu Oskara Jaśkiewicza. Przed naszą reprezentacją jeszcze dwa spotkania w Nur-Sultanie. Jutro o godz. 10 czasu polskiego zmierzą się z Ukrainą, a na koniec turnieju z gospodarzami, czyli Kazachstanem.

Z kolei Słowenia z Gregorem Koblarem, Luką Kalanem i Klemenem Pretnarem w składzie jest gospodarzem innego turnieju kwalifikacji. Reprezentacja "Rysiów" o awans do dalszej fazy rywalizuje z Litwą, Japonią i Chorwacją. Dziś w Jesenicach rywalem Słoweńców byli Litwini. Gospodarze dosłownie rozbili rywali w dwucyfrowych rozmiarach aż 12:2. Hat-tricka "ustrzelił" Gregor Koblar, a po dwie asysty zapisali na swoim koncie Klemen Pretnar i Luka Kalan! Brawo!

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy