HOKEJ NA LODZIE. Jakub Wanacki, czyli witamy nad Sołą!

23 maja 2019 Autor: png
Jakub Wanacki został nowym zawodnikiem oświęcimskiej Unii. Fot. www.unia-oswiecim.pl

Jakub Wanacki został nowym zawodnikiem oświęcimskiej Unii. Fot. www.unia-oswiecim.pl

Kolejne bardzo dobre informacje dla wszystkich fanów oświęcimskiego hokeja. Z biało-niebieskim zespołem związał się reprezentacyjny obrońca - Jakub Wanacki.

To nietuzinkowa postać w rodzimym hokeju. Wychowanek opolskiego Orlika powinien być bardzo poważnym wzmocnieniem defensywy. Unia ewidentnie pręży muskuły przed nowym sezonem!

Jakub Wanacki to trzeci z nowych graczy, którzy wzmocnili oświęcimski zespół. Wcześniej do klubu z ulicy Chemików trafił Łukasz Krzemień (ostatnio Polonia Bytom) i Patryk Noworyta (Comarch Cracovia). Formacja defensywna wygląda zatem coraz lepiej. Najnowszy nabytek Unii związał się z biało-niebieskim teamem dwuletnim kontraktem.

Kibicom hokeja Jakuba Wanackiego nie trzeba specjalnie przedstawiać. To obrońca dysponujący świetnymi warunkami fizycznymi. Znany jest z doskonałej gry ciałem. Unia niewątpliwie potrzebowała zawodnika z takimi właśnie predyspozycjami. Szkoda, że kontuzja wyeliminowała go z udziału w ostatnich mistrzostwach świata dywizji 1B w estońskim Tallinnie. Wcześniej występował w takich turniejach aż czterokrotnie.

Wanacki ma 28 lat i przez dwa ostatnie lata reprezentował barwy Tauronu KH GKS Katowice. Z tym zespołem zdobył srebrny i brązowy medal mistrzostw Polski. Do "Gieksy" trafił z bytomskiej Polonii. Grał też we francuskim Anglet Hormadi, a przez pięć sezonów był mocnym punktem tyskiego GKS-u. W swoim dorobku ma siedem medali mistrzostw kraju (jeden złoty, trzy srebrne i trzy brązowe).

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
a trenera to już mamy?, 05.06.2019 09:04
czy celujemy w kolejnego krętacza? wziąć tego ruskiego trenera przynajmniej gwarantowałby granie i dyscyplinę
Korek, 24.05.2019 12:04
Wanacki w poprzednim sezonie 3 bramki i 13 asyst.
Prawy, 24.05.2019 09:08
No tak wybraliście waldzia na dyrektora to macie, nasz hokej to totalna ma
ota.
jerzy kotyla, 24.05.2019 02:47
to sa absolutnie nie znaczacy grajkowie w oswiecimiu sa wychowankowie z ktorych sie rezygnuje w imie partykula
ych interesow pseudo menagerow
w uni trzeba szkolic swoich chlopcow a nie ogladac sie na innych/dadzaca sobie rade/ odrzucic wszelkich pseudo menagerow .!postawic na ludzi ktorzy sie na tym znaja.w oswiecimiu takich nie brakuje.wystarczy z kims porozmawiac i stworzyc odpowiednie warunki .wspomne o wspanialych szkoleniowcach mlodych chlopcow ktorzy zasilali 1 zespol za najlepszch czasow/Kazimierz Ja
ot, Stefan Syrynski,Wlodzimiesz Urbanczyk,Miroslaw Krzemien Robert Piecha ,znakomity szkpleniowiec Ireneusz Jarosz/moze maja jeszcze czas

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamęMiejsce na reklamę www.optifloor.pl Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74