HOKEJ NA LODZIE. Jastrzębie zamiast Katowic

31 sierpnia 2020 Autor: png
Re-Plast Unia Oświęcim przed inauguracją nowego sezonu ma się jeszcze spotkać w meczach kontrolnych z JKH GKS Jastrzębie i Comarch Cracovią. Fot. (png)

Re-Plast Unia Oświęcim przed inauguracją nowego sezonu ma się jeszcze spotkać w meczach kontrolnych z JKH GKS Jastrzębie i Comarch Cracovią. Fot. (png)

JKH GKS Jastrzębie będzie rywalem oświęcimskiej Re-Plast Unii w kolejnym meczu kontrolnym. Pierwotnie biało-niebiescy mieli się zmierzyć z GKS Tychy, ale trójkolorowi nie otrzymali jeszcze wszystkich wyników badań na obecność koronawirusa. Dlatego to spotkanie nie dojdzie do skutku.

Wicemistrzowie Polski rozważali zatem kilka innych opcji, aż wreszcie zdecydowali się na sparing z JKH GKS Jastrzębie. Ten pojedynek zostanie rozegrany jutro (wtorek) w hali lodowej przy ulicy Chemików w Oświęcimiu. Początek zaplanowano na godz. 18.

Dobrą informacją dla kibiców jest fakt, że na trybunach będzie mogło zasiąść 1500 widzów, a nie jak na poprzednich sparingach (bez zezwolenia na imprezy masowe) 299 fanów. Kibice, którzy zakupili bilety na odwołany sparing z Katowicami będą je mogli wykorzystać we wtorkowe popołudnie.

Tymczasem już dziś ruszyła sprzedaż karnetów na sezon hokejowy 2020/21. Za karnet normalny trzeba będzie zapłacić 400 złotych, a koszt karnetu ulgowego to 300 złotych. Prawo do wejściówki ulgowej ma młodzież do 18 roku życia oraz emeryci powyżej 65 lat. Karnety będą obowiązywały na sezon zasadniczy, bez fazy play-off.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy