HOKEJ NA LODZIE. Jest ligowy kalendarz! Hit już w drugiej kolejce!

25 lipca 2020 Autor: png
W pierwszej rundzie rozgrywek 2020/21 oświęcimianie rozegrają sześć spotkań na własnym lodzie i cztery na wyjeździe. Fot. (png)

W pierwszej rundzie rozgrywek 2020/21 oświęcimianie rozegrają sześć spotkań na własnym lodzie i cztery na wyjeździe. Fot. (png)

Poznaliśmy ramowy kalendarz hokejowych rozgrywek nowego sezonu w polskiej ekstralidze. Do ligowej rywalizacji przystąpi jedenaście ekip. Zabraknie awizowanej wcześniej drużyny z Krynicy, która ostatecznie zrezygnowała z występów w PHL.


Mistrzowskiego tytułu bronić będzie tyski GKS. Ze srebra w poprzednim sezonie cieszyli się hokeiści Re-Plast Unii Oświęcim. Oficjalnie przyznano dwa brązowe medale. Na trzecim miejscu w rozgrywkach 2019/20 sklasyfikowano JKH GKS Jastrzębie i Tauron HC GKS Katowice.

Re-Plast Unia rozpocznie nowe rozgrywki na własnym lodzie już 8 września. Wówczas awansem rozegrany zostanie mecz z Kadrą PZHL U-23. Oficjalna inauguracja nastąpi 11 września. Wówczas biało-niebiescy na lodowisku w Oświęcimiu będą podejmowali gdańskiego Stoczniowca.

Już w drugiej kolejce (13 września) dojdzie do szlagierowo zapowiadającego się pojedynku. Broniący tytułu tyski GKS zagra u siebie z Re-Plast Unią. Równie ciekawie powinno być 18 września w Oświęcimiu. Wówczas do grodu nad Sołą zawita powracający do rozgrywek STS Sanok.


W pierwszej rundzie podopiecznych Nika Zupanćića czekają jeszcze spotkania z JKH GKS Jastrzębie (20 września w Oświęcimiu), GKS Katowice (25 września na wyjeździe), Podhalem Nowy Targ (27 września w Oświęcimiu), Comarch Cracovią (2 października na wyjeździe), Energą Toruń (4 października w Oświęcimiu) i sosnowieckim Zagłębiem (9 października na wyjeździe).

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy