HOKEJ NA LODZIE. Już we wtorek spotkanie z kibicami

28 czerwca 2020 Autor: png
Na najbliższy wtorek zarząd Re-Plast Unii Oświęcim zaplanował spotkanie z kibicami. Początek o godz. 18 przed lodowiskiem. Fot. (png)

Na najbliższy wtorek zarząd Re-Plast Unii Oświęcim zaplanował spotkanie z kibicami. Początek o godz. 18 przed lodowiskiem. Fot. (png)

W najbliższy wtorek (30 czerwca) klubowy zarząd Re-Plast Unii Oświęcim organizuje spotkanie z fanami biało-niebieskich. Wszyscy mają się spotkać przed wejściem do hali lodowej od strony kawiarni, przy ulicy Chemików 4 o godz. 18.

Tymczasem zespół wicemistrza Polski wzmocnił drugi Fin. Mowa o Lassim Raitanenerze. To 25-letni obrońca, który może się pochwalić bardzo dobrymi liczbami. Zawodnik ze Skandynawii związał się z Re-Plast Unią rocznym kontraktem.

Dla Lassi Raitanena Re-Plast Unia będzie pierwszym zagranicznym klubem w karierze. Dotychczas występował na drugim szczeblu rozgrywkowym w Finlandii. W minionym sezonie reprezentował barwy Mestis Jokipojat. Uzbierał 32 punkty do klasyfikacji kanadyjskiej za 8 goli 24 asysty.

Lassi Raitanen to trzeci transfer wicemistrzów Polski. Wcześniej biało-niebiescy pozyskali Jere Heleniusa i Teddy Da Costę. Ten ostatni w sezonie 2019-20 grał w Tauronie HC GKS Katowice. Ma za sobą także występy w barwach sosnowieckiego Zagłębia (cztery sezony), GKS Tychy (dwa sezony) i Comarch Cracovii (jeden sezon).

34-letni Teddy Da Costa to Francuz z polskimi korzeniami. Ma na swoim koncie udział w aż ośmiu mistrzostwach świata elity w barwach Francji. W poprzednim sezonie (15 goli, 13 asyst) wywalczył brązowy medal mistrzostw kraju.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy